Інтернатура 2020

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ірина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У 2020 році я закінчую ДНМУ .я студентка бюджетної форми навчання . Прошу надати інформацію про наявність вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів ІІІ-IV рівня акредитації у м.Краматорськ, Донецька область станом на 27.12.2019 . Прошу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначенням організації, кількості місць і спеціальності.

Щодо наявності вакантних місць для працевлаштування випускників вищих медичних навчальних закладів III-IV рівня акредитації в Краматорську ,Слов’янську та Дружківці прощу надати інформацію у вигляді таблиці із зазначенням організації, кількості вакантних місць і спеціальності.

З повагою,

Ірина

Міністерство охорони здоров'я

Департамент охорони здоров’я,