інтерактивні проектори та ноутбуки для класів НУШ 2019-2020

Хохлов Денис

Доброго дня!

Відповідно до Закону України “Про загальну середню освіту” (стаття 43), утримання та розвиток матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти фінансуються за рахунок коштів засновника (засновників) цих закладів.
Водночас, цьогоріч з державного бюджету виділено 998,7 мільйона гривень на оснащення початкових класів. Згідно з Постановою Кабміну від 4 квітня 2018 р. № 237, 40% цієї суми спрямовують на закупівлю дидактичних матеріалів (розподіл субвенції між місцевими бюджетами здійснюється з урахуванням кількості класів початкової школи); 40 % – на закупівлю сучасних меблів (з урахуванням кількості учнів початкових класів); 20% – на закупівлю комп’ютерного обладнання, мультимедійного контенту (з урахуванням кількості закладів, в яких є початкова школа).
Водночас, місцеві бюджети мають дофінансувати школи. Закладам, розташованих у містах обласного значення, місцевий бюджет дає не менш як 30%.
Що можуть закуповувати за кошти субвенції, регулює Наказ МОН від 13.02. 2018 р. № 137 “Про затвердження примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи”. Місцева влада разом зі школою визначають, що саме потрібно придбати для школи. Окрім того, під час розподілу субвенції між школами мають дотримуватись зазначеного вище співвідношення щодо статей витрат.
Зважаючи на викладене та на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації вже закупило для першокласників НУШ 2019-2020 року СЗОШ № 288 СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЕВА комп’ютерне обладнання та/або мультимедійний контент, в тому числі інтерактивні проектори та ноутбуки, якщо ні, то чи планується в поточному році така закупівля та передача для навчання за програмою НУШ в зазначеній вище школі та в якій кількості?

З повагою,

Хохлов Денис

Управління освіти, Управління освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

1 Attachment