Iнструкцiя роботи робiтникiв ДТЕК

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-Чи повиннi робiтники ДТЕК Днiпропетровськоï областi ретельного пояснювати та вказувати на недолiки внутрiдомових електромереж, якщо прибули по визову, обстежувати з яких причин перiодично вимикаеться електромережа?
- Чи мають право просити неповнолiтню дитину поставити пiдпис (в той час коли нема дорослих вдома) а потiм надавати офiцiйну вiдповiдь, де зазначають, що абонент погодився з обстеженням?
- Перед виïздом на визов до абонента, чи повиннi повiдомити абонента про приïзд( щоб дорослi були вдома)?

З повагою,

Ігнатова Ірина

Доброго дня!

Попереджаю, що у разі ненадання або надання неповної інформації, я оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ігнатова Ірина

Дніпропетровська райдержадміністрація

Шановна Ірина, стосовно інструкції працівників ДТЕК Ваш запит відправлений безпосередньо на ДТЕК,а стосовно взаєморозрахунків з КП Майстер" на Горьківську сільську раду. Ці організації є розпорядниками тієї інформації, про яку Ви запитували. Вам були відправлені відповіді про перенаправлення Ваших запитів за належністю.

show quoted sections

Посилання

Доброго дня!
Стосовно взаєморозрахунків з КП Майстер" на Горьківську сільську раду мене не цікавить! Мій запит був стосовно виписки взаєморозрахунків КП «Майстер» з Аульським водоводом за 2017-2018 р., на що відповіді ніякої я не отримала, про перенаправлення моїх запитів за належністю також.

З повагою,

Ігнатова Ірина

Дніпропетровська райдержадміністрація

Всі претензії до Горьківської сільської ради. Ми не є розпорядниками запитуваємої інформації, про що ми відповідали Вам.

Посилання

Дніпропетровська райдержадміністрація

Просимо надати Ваші реквізити для виставлення Вам рахунку за надану інформацію, так як вона містить більше 10 сторінок.

--- Повідомлення, що пересилається ---
Від кого: "Николай Мастер" <[email address]>
Кому: <[email address]>
Тема:
Дата: 27 липня 2018, 11:35:49

show quoted sections

Посилання

Доброго дня!

Я запитувала інформцію, яка становить суспільний інтерес тому, згідно закону України про доступ до публічної інформації ст. 21 п.4 плата за копіювання та друк не стягується.

З повагою,

Ігнатова Ірина

Доброго дня!
Повідомляю, що у разі ненадання або надання неповної інформації, ви оскаржуватимете бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

З повагою,

Ігнатова Ірина