Інформаційний запит: Словянськ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Яка попередня кваліфікація, порушеного кримінального провадження відносно Гіркіна І.В. (Стрєлкова). Зокрема, чи інкримінується Гіркіну І.В. (Стрєлкову): утворення організованої злочинної групи, створення терористичної організації, терористична діяльність, вбивства, викрадення осіб, тортури, розбої, вимагання.
2.Повідомити номери кримінальних проваджень, які розслідуються відносно І.В. Гіркіна (Стрєлкова).
3.Коли було оголошено в національний та міжнародний розшук І.В.Гіркіна (Стрєлкова) та за підозрою в яких саме злочинах (кваліфікація, фабула)?
4. Яких ще осіб із групи І.В. Гіркіна (Стрєлкова) оголошено в національний та міжнародний розшук, за підозрою в яких саме злочинах і коли (надати повний перелік)?
5.Яка кількість постраждалих від злочинів, вчинених «групою Стрєлкова» із зазначенням, окремо - кількості вбитих, викрадених осіб, та осіб, що зазнали тортур, а також осіб, які постраждали від розбою, вимагання, грабежу у місті Слов’янську? Повідомити попередню кваліфікацію правопорушень.
6. Номери всіх кримінальних проваджень та попередню кваліфікацію злочинів, а також надати:
- Перелік всіх слідчих груп (із контактами), які розслідують дані кримінальні провадження:
- ПІБ та контакти уповноваженої особи (назву органу), який керує (координує) всі ці розслідування;
- ПІБ та контакти процесуального керівника (групи процесуальних керівників) які здійснюють процесуальне керівництво за даними провадженнями;
- Перелік осіб, яким пред’явлено підозру, кваліфікацію злочинів.
- Перелік осіб, обвинувальний акт щодо яких направлено до суду із зазначенням назви і адреси суду.

З повагою,