Інформаційний запит

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Андрій Володимирович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Андрій Володимирович

Доброго дня!

На мій запит від 27.05.2021 мною було отримано відмову в наданні інформації за підписом представника Уповноваженого Віктора Іванкевича через не вказання мною мого прізвища, а лише ім'я та по батькові.

Зважаючи на вказане, а також на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Посадову інструкцію представника Уповноваженого Віктора Іванкевича;
2. Інформацію щодо відповідальної за доступ до публічної інформації особи в Департаменті рівних прав і свобод Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також по Секретаріату вцілому;
3. Інформацію чи дійсне на дату запиту Роз’яснення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо зазначення у інформаційному запиті імені запитувача, що було розроблене спільно з Експертною радою при Представникові Уповноваженого з прав людини та громадською організацією «Інститут Медіа Права».

З повагою,

Андрій Володимирович

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment