Інформація... Запит направлено в друге !!!

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи): Запит направлено в друге !!!
1.Кількість прийнятих або переведених посадових осіб на посади Підгородненської міської ради за період: січень, лютий ,березень квітень, травень 2021р.
2.Кількість проведених конкурсів за вакантними посадами за період: січень, лютий ,березень квітень, травень 2021р.Копію протоколів проведених конкурсів конкурсних комісії
3. Кількість посадових осіб прийнятих без конкурсу до міської ради з січня по травень 2021р включно.
Виконавцю попереднього запиту КІРІЧЕНКО.В.В
Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації». Створення штучних перепон є не тільки порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», а й може свідчити про корупційну складову (ст.45, 60 Закону України «Про запобігання корупції»).
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушений звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Закон України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні на 2014-2017 роки» наполягає на тому, що «…ефективний доступ до інформації, якою володіють органи публічної влади, інші суб’єкти, є важливою передумовою для запобігання корупції, виявлення та припинення корупційних діянь.

З повагою,

Василина