Інформація з реєстру виборців (кількість, кількість НСП, в розрізі постійних ВД)

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Станом на поточну дату: Кількість виборців, в тому числі кількість виборців, для яких у Державному реєстрі виборців вказано про "постійну нездатність виборця пересуватися самостійно" (стаття 7 ЗУ Про ДРВ), в розрізі виборчих дільниць та населених пунктів, в межах яких знаходяться ці дільниці.

Прошу надати інформацію у форматі відкритих даних. Відповідь прошу надіслати на електронну пошту у визначений законом термін.

Звертаю вашу увагу, що Державний реєстр виборців (відомості з нього) визначений як обов'язковий набір даних для оприлюднення у форматі відкритих даних для розпорядника ЦВК (посилання на 835 Постанову КМУ http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/835-2...). Окрім того, згідно Закону України про Доступ до публічної інформації (стаття 10-1 http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2939-... "Розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит".

З повагою,

Grygorii Sorochan

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

1 Attachment