Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Вікторія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Міністерство юстиції України забезпечує доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації прав, і відповідно до принципів відкритості та доступності дає доступ громадянам до відомостей Державного реєстру прав, визначених Законом України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”.

Прошу надати інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо зареєстрованих обєктів на підставі права власності, а також на підставі іншого речового права (права оренди) Фермерського господарства "ВОЛЯ" (код ЄДРПОУ 14168938)

З повагою,

голова ФГ "ТОТУМ" В.В. Польова

Міністерство юстиції України

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]