Інформація від КП "Кривбасводоканал"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Василь Байдак, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Василь Байдак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.На підставі якого законодавчого/розпорядчого документа КП «Кривбасводоканал» виконується перевірка на топографо-геодезичних зйомках правильності нанесення інженерних комунікацій?
2.На підставі якого законодавчого/розпорядчого документа КП «Кривбасводоканал» стягує із замовників оплату і який розмір оплати?
3.Який термін виконання перевірки на топографо-геодезичних зйомках правильності нанесення інженерних комунікацій і на підставі яких документів даний термін встановлено?
4.У разі надання зауважень після проведення перевірки на топографо-геодезичних зйомках правильності нанесення інженерних комунікацій, стягується оплата за надання зауважень?
5.Після усунення зауважень і повторного надання топографо-геодезичних зйомок на перевірку, який термін виконання перевірки? Чи стягується оплата за повторну перевірку топографо-геодезичних зйомок?

5.На підставі якого законодавчого/розпорядчого документа КП «Кривбасводоканал» виконується розгляд проектів на приєднання до централізованих мереж водопостачання та водовідведення і проектів на встановлення приладів обліку води?
6.Який термін виконання розгляду проектів на приєднання до централізованих мереж водопостачання та водовідведення і проектів на встановлення приладів обліку води і на підставі яких документів даний термін встановлено?
7. Після усунення зауважень (у разі їх надання замовнику) і повторного надання на розгляд проектів на приєднання до централізованих мереж водопостачання та водовідведення і проектів на встановлення приладів обліку води, який термін виконання розгляду проекту і яким законодавчим/розпорядчим документом це передбачено?
8.На підставі якого законодавчого/розпорядчого документа КП «Кривбасводоканал» надаються технічні умови (вихідні данні) на встановлення вузла обліку води?
9.На підставі якого законодавчого/розпорядчого документа КП «Кривбасводоканал» стягує із замовників оплату за технічні умови (вихідні данні) на встановлення вузла обліку води і який розмір оплати?
Прошу надати інформацію у письмовій формі з реєстраційним номером за підписом відповідальної особи на мою поштову адресу: 50042 м.Кривий Ріг, вул.Співдружності,буд.6 кв.3 та продублювати сканкопією на ел.пошту: [email address]

З повагою,

Василь Байдак

Виконавчий комітет Криворізької міської ради

1 Attachment

, Foi+request-78645-3caad2cc.

--
,
drim mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]