Інформація щодо заробіної плати лікаря сімейної медицини

Доброго дня!

Комунальне некомерційне підприємство
" Овідіопольський центр первинної
медико - санітарної допомоги"
код ЄДРПОУ 38696671
вул. Вертелецького, 24 смт Овідіополь,
Одеська область, 67801

Балахніна Наталя Володимирівна,
67844, Одеська область,
Овідіопольсьий р-н,
с. Кароліно - Бугаз
вул. Будівельників 1/20

Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання, зберігання та поширення інформації. Гарантія права на інформацію забезпечується обов’язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування, як розпорядників інформації, оприлюднювати інформацію, яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно зі статтями 3, 4, 14 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації» доступ до інформації забезпечується шляхом надання інформації за запитами на інформацію, при цьому згідно зі статтею 19 цього самого закону, запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Зважаючи на вищенаведене, відповідно до статей 5, 6, 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статей 5, 6 Закону України «Про інформацію», прошу надати інформацію:

1. Щодо основної заробітної плати (винагороди за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов’язки), яка встановлюється у вигляді тарифних ставок (окладів) і відрядних розцінок для робітників та посадових окладів для службовців лікаря Печерського В.А. за грудень 2020р.

2. Щодо додаткової заробітної плати (винагороди за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та винахідливість і за особливі умови праці). Вона включає доплати, надбавки, гарантійні і компенсаційні виплати, передбачені чинним законодавством; премії, пов’язані з виконанням виробничих завдань і функцій (ст. 2 Закону про оплату праці) лікаря Печерського В.А. за грудень 2020р.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати відповідь протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту по кожному пункту окремо.

Відповідь прошу надіслати на адресу моєї електронної пошти:

Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, я буду змушена звернутись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Наталя

КУ Овідіопольский центр ПМСД, Овідіопольський центр первинної медико-санітарної допомоги КНП

1 Attachment