Інформація щодо видачі довідки педіатром

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Оскільки до закладів дошкільної освіти приймаються діти віком від одного року, періодичність медичних оглядів дітей цієї вікової групи регулюється Наказом МОЗ України від 20.03.2008 № 149, яким передбачено лише огляд лікарем, який спостерігає за дитиною за місцем проживання — педіатром або сімейним лікарем. Додаткові огляди лікарями-спеціалістами та додаткові об­стеження (лабораторні, інструментальні тощо) здорової дитини не передбачені цим наказом і проводяться тільки за показаннями, обґрунтованими письмово в історії розвитку дитини (ф. №112/о.), за умови поінформованої згоди батьків (опікунів, піклувальників) або їх законних представників. Таким чином для відвідування закладу дошкільної освіти батькам дитини віком до 6 років достатньо надати довідку від лікаря педіатра або сімейного лікаря закладу охорони здоров’я, у якому спостерігається дитина. У довідці зазначається: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання дитини; факт того, що дитина здорова і може відвідувати заклад дошкільної освіти. У разі необхідності лікар може також зазначити в довідці застереження щодо фізичних навантажень та інші рекомендації медичного характеру.
Прошу надати мені інформацію на підставі яких нормативних документів лікарі-педіатри 4 КНП " ЦПМСД 4" КМР не заповнють довідку згідно написаного вище. а саме не пишуть в довідці здорової дитини що вона може відвідувати заклад дошкільної освіти7

З повагою,

Светлана.

УОЗ Звернення громадян,

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криоврізької
міської ради
(0564) 92-04-77