Інформація щодо цін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну СУСПІЛЬНО ВАЖЛИВУ інформацію (наступні документи):

НКРЕКП на своєму сайті публікує інформацію щодо порівняння тарифів на ті чи інші послуги в Україні та інших країнах. При цьому не має об'єктивної інформації щодо порівняння цін на електроенергію, що виробляється на АЕС України та інших країн, а також відсутня інформація про причини чого українська атомна електроенергія оцінюється з боку НКРЕКП по сміхотворним тарифам, що наводить на певну думку, що НКРЕКП лобіює інтереси інших учасників ринку електроенергії України.

Якщо це не так, прошу надати об'єктивну інформацію щодо порівняння цін на електроенергію, що виробляється на АЕС України та інших країн, а також інформацію про причини чого українська атомна електроенергія оцінюється з боку НКРЕКП по сміхотворним тарифам.

Якщо відповідь не буде надана, то даною бездіяльністю НКРЕКП додатково підтвердить висновок про лобіювання інтересів інших учасників ринку електроенергії України.

З повагою,

Захар Унич

box, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

1 Attachment

Сообщение готово к отправке со следующим файлом или вложенной связкой:

8896

Примечание: Для предотвращения заражения компьютерными вирусами почтовые
программы могут запрещать отправление или получение вложенных файлов.
Проверьте параметры безопасности почтовой программы для обработки вложений.

Доброго дня!

Дякую за відповідь, хоч вона і не повна. Дуже хотілося побачити порівняльну динаміку цін на атомну електроенергію та на електроенергію для промисловості, населення в Україні та світі за 3-5 років. Сподіваюсь найближчим часом здобуду дану інформацію, оскільки мною подано відповідні запити до інших держорганів. Не можна погодитись із Вашою позицію щодо порівняння Франції та України та з Вашою позицією, що в собівартості атомної електроенергії рівень палива має сягнути 60-80%, це безумовно відіб'ється на рівні безпеці та надійності енергетики країни. Поки здійсняться заплановані реформи, то з таким тарифним підходом, що існує в НКРЕКП, атомну енергетику можна покласти на лопатки значно раніше.

З повагою,

Захар Унич