Інформація щодо розшукуваного транспортного засобу 2

Єгор Шуміхін

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Підтвердити, чи спростувати інформацію про перебування у розшуку транспортного засобу BMW 116i, 2006-го року, реєстраційний номер - АІ6228ЕА, № кузова - WBAUF11090PT84319.

2.Зазначити, коли даний транспортний засіб був оголошений у розшук?

3.Зазначити, чи з дати оголошення автомобілю у розшук він тимчасово знімався з розшуку. Якщо так, то коли,ким, та за яких обставин.

4.Надати інформацію про оперативні дії, які проводилися для розшуку даного транспортного засобу. При потребі перенаправити запит у Славутський відділ поліції в Хмельницькій області.

5.Чи з дати оголошення автомобілю у розшук він був зафіксований, в тому числі автоматизованою інформаційно-пошуковій системі відеофіксації транспортних засобів з розпізнаванням номерних знаків та перевіркою їх за розшуковими реєстрами „ВІДЕОКОНТРОЛЬ-Рубіж”.

З повагою,

Єгор Шуміхін

6 Attachments