Інформація щодо результатів відкритого провадження

Доброго дня!
У зв`язку з тим, що у строк зазначений у Законі України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, відповідь на запит, який був Вам направлений управлінням Апарату Верховної Ради України листом від 30.11.2017р. вих.№18/10-461 я не отримала, прошу надати відповідь, щодо наступного:

07.07.2017р. за вих.№11/15-А293401.17/20-196 представником Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України І.Кушнір на мою поштову адресу було направлено повідомлення, що за моїм зверненням від 15.06.2017р. до Уповноваженого ВРУ з прав людини відкрито провадження, та про результати провадження буде повідомлено додатково. Але до теперішнього часу жодних повідомлень не надходило.

Відповідно до ст.10 Європейської Конвенції про захист прав людини, ст.34.2 Конституції України, законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації»,
На підставі статей 1,10.1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації,прошу надати мені публічну інформацію:

1)Надати належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію з оригіналу) постанови відкритого провадження;
2)про результати вищезазначеного провадження та вжиті заходи;
3)вхідний реєстраційний номер та дату вхідної реєстрації цього електронного листа;
4)належно засвідчену факсимільну копію (фотокопію з оригіналу) цього електронного листа з реквізитами його вхідної реєстрації.

Прошу підтвердити отримання цього електронного листа за призначенням відповідно до приписів ст.7 Розділу ІІІ «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання», затвердженого Наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2014 № 1886/5.

З повагою,Арменуі Авоян.

Петльований Максим Юрійович, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини

1 Attachment

 

 

         З повагою

Максим Петльований

 

[1]Управління з питань дотримання

права на інформацію та представництва

в Конституційному Суді України                                       
                                  

 

References

Visible links
1. http://www.ombudsman.gov.ua/ua/page/info...

Доброго дня!

Повторно запит буде надісланий поштою на адресу Уповноваженого ВРУ з прав людини.

Дуже дякую за відповідь, та Ваші аргументовані зауваження, в подальшому обов`язково врахую при оформленні запитів!

З повагою,Арменуі Авоян.