Інформація щодо премій та надбавок до посадових окладів працівників КП "Новомосковськ водоканал"

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Радовенчик Олександр Владиславович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Радовенчик Олександр Владиславович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію щодо заробітної плати керівників, професіоналів, фахівців КП «Новомосковськ водоканал» за період 2019 року та 1 півріччя 2020 року, а саме:
1. Які премії виплачувались керівникам, професіоналам, фахівцям в цей період з вказанням прізвищ отримувачів премій, за що отримані премії та сум таких премій.
Запитувана інформація може бути надана в будь-якому вигляді, зручному для підприємства. Це можуть бути, наприклад, сканкопії наказів про преміювання з додатками до них з вказанням прізвищ отримувачів премій та сум премій.
2. Які надбавки до посадових окладів у вищевказаний період виплачувались керівникам, професіоналам, фахівцям за високі досягнення у праці, що передбачені Додатком 36 до Колдоговору КП "Новомосковськ водоканал" на 2019-2020 роки, з вказанням прізвищ працівників, за які досягнення у праці встановлені надбавки та розмірів встановлених надбавок у відсотках від посадових окладів
Запитувана інформація може бути надана в будь-якому вигляді, зручному для підприємства. Це можуть бути, наприклад, сканкопії наказів про встановлення таких надбавок з вказанням прізвищ працівників, кому ця надбавка встановлена, за які досягнення у праці вона встановлена та її розмір у відсотках до посадового окладу.

Принагідно хочу зауважити, що Законом України «Про доступ до публічної інформації» передбачено обов’язок комунальних підприємств надавати на запит інформацію про заробітну плату працівників.

З повагою,

Радовенчик Олександр Владиславович

Коваленко Ірина Звернення громадян,

1 Attachment

02.07.2020 12:55, Загальний відділ <[email address]>

показати цитоване

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем

Новомосковск водоканал,

3 Attachments

пт, 3 июл. 2020 г. в 10:18, Новомосковск водоканал <[1][email address]>:

показати цитоване