Інформація, щодо матеріалів БТІ

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Артур, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Державна реєстрація прав власності на нерухоме майно здійснювалася органами БТІ відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень” від 1.07.2004р., Тимчасового положення про порядок державної реєстрації права власності та інших речових прав на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 07.02.2002 р. №7/5.

У зв'язку із набуттям чинності з 01.01.2013р. змін до Закону України "Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" з 01.01.2013р. функції з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно почала виконувати Державна реєстраційна служба. Згідно постанови Кабінету міністрів від 21 січня 2015р. № 17 перейшли до Департаменту реєстрації Міністерства юстиції України.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України № 47-р від 4 лютого 2013 р., де надані рекомендації урядом України органам місцевого самоврядування вирішити в установленому законодавством порядку питання передачі органам державної реєстрації прав матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ БТІ.

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядники інформації зобов'язані надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- дані, щодо місця зберігання матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ БТІ до 01.2013р.
- вказати нормативний акт, на підставі якого здійснювалась передача матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг, а також архівних справ БТІ органам державної реєстрації.

З повагою,
Тимків Артур

Світлана, Міністерство юстиції України

--
З повагою Мостуненко Світлана