інформація щодо керівника Апарату Верховної Ради України Штучного В. В

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.
Відповідно до ч. 1 ст. 2, метою цього Закону є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.
В порушення вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», керівник Апарату Верховної Ради України Штучний В. В., не оприлюднив, як публічна та посадова особа інформацію, оприлюднення якої передбачено чинним законодавством.
Так на офіційному порталі Верховної Ради України, до якого мають доступ громадяни України, у розділі Керівництво Апарату Верховної Ради України, наявна детальна інформація на першого заступника керівника Апарату Верховної Ради України та на трьох заступників керівника Апарату Верховної Ради України. Про те детальна інформація щодо керівника Апарату Верховної Ради України Штучного В. В., відсутня.
На підставі викладеного, та керуючись Законом України «Про доступ до публічної інформації» просимо пояснити причини відсутності інформації, відреагувати на викладені факти в межах Вашої компетенції та у спосіб, передбачений чинним законодавством України.

З повагою,

Юрій Бондаренко.

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України