Інформація про вжиті заходи для розширення меж міста

Захар Унич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Про вжиті заходи щодо розширення меж міста за рахунок прилеглої земельної ділянки 99 га, що знаходиться у користуванні Славутського лісгоспу;

2. Інформацію про рішення Славутського лісгоспу щодо відмови від цієї ділянки та надання її копії;

3. Інформацію про вжиті заходи до Славутського лісгоспу у разі перешкоджання в передачі земельної ділянки 99 га місту.

З повагою,

Захар Унич

Захар Унич

Доброго дня!

Дякую за оперативну відповідь. Та прошу надати додаткову інформацію щодо захисту інтересів громади міста з цього питання.
А саме чи додатково направлялись звернення в органи влади після 29 квітня 2015 року з урахуванням чи поясненням незаконності аргументів «Славутського лісового господарства». Оскільки це підприємство посилається на необхідність відшкодування збитків для ДП «Славутське лісове господарство» відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.1993 року № 284 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 10.04.2008 року № 610-р щодо заборони на надання згоди на вилучення та відчуження земельних лісових ділянок зі зміною цільового призначення. Але дані нормативні акти видані значно пізніше Розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2012 року № 823 і саме це Розпорядження Кабінету Міністрів має виконувати ДП «Славутське лісове господарство», так як вказане розпорядження надає згоду на вилучення та відчуження земельної лісової ділянки зі зміною цільового призначення для м. Нетішин загальною площею 94,0842 га.

Фактично керівництво ДП «Славутське лісове господарство» зловживає своїми повноваженнями та за інформацією Кабінету Міністрів надало йому нотаріально засвідчену згоду на вилучення цієї земельної ділянки площею 94,0842 га. За таких умов не зрозуміла позиція керівництва міста Нетішин, яке своєю тривалою бездіяльністю сприяє незаконним діям ДП «Славутське лісове господарство», хоча за таких умов мало ініціювати:
1. Судовий процес проти ДП «Славутське лісове господарство» з метою виконання ним Розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2012 року № 823;
2. Прийняти рішення міською радою щодо зобов"язання ДП «Славутське лісове господарство» сплачувати максимальну орендну плату за дану земельну ділянку.

Тому прошу надати уточнювальну інформацію:

1. А саме чи додатково направлялись звернення в органи влади та до ДП «Славутське лісове господарство» після 29 квітня 2015 року з урахуванням чи поясненням незаконності аргументів «Славутського лісового господарства»;
2. Інформацію про неподання до суду проти ДП «Славутське лісове господарство»;
3. Пояснення відсутності рішення міської ради щодо зобов"язання ДП «Славутське лісове господарство» сплачувати максимальну орендну плату за дану земельну ділянку.

З повагою,

Захар Унич