Інформація про виконання своїх обов'язків та рішення суду.

Тарас Стеценко

Доброго дня!
12.03.2016 року в судовому засіданні по справі № 523/3161/16-к при розгляді скарги на бездіяльність міської прокуратури №4 м.Одеси на заяву про знищення зацікавленими працівниками Суворовського відділу поліції (на той період міліції) матеріалів кримінальної справи за фактом пограбування та нанесення ушкоджень неповнолітній особі за для уникнення відповідальності винних у скєнному злочині та для притягнення до відповідальності завідомо невинної особи було ухвалено рішення про зобов'язання виконання вимог ч.1 ст. 214 КПКУ та вирішити питання , пов'язані із здійсненям розслідування даного кримінального провадження.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію, яка мала бути утворена в процесі виконання своїх обов'язків та рішення суду :

1 - Номер ЕРДР за яким зареєстрована заява про знищення матеріалів кримінального провадження про пограбування та нанесення ушкоджень неповнолітній особі.
2 - Про стан розгляду справи та виконані процесуальні дії при проведенні досудового слідства за фактом знищення матеріалів зазначеної кримінальної справи.
3 - Номер ЕРДР за фактом скоєного пограбування та нанесення тілесних ушкоджень неповнолітній дитині.
4 - Про стан розгляду справи щодо факту пограбування та нанесення ушкоджень неповнолітній дитині.
5 - Надати витяги з ЕРДР та копії винесених процесуальних рішень по всім зазначеним провадженням.

З повагою,

Тарас Стеценко

public, Генеральна Прокуратура України

1 Attachment

1 Attachment

Тарас Стеценко

Доброго дня!
Номер ЕРДР не публічна інформація?!
Стан розгляду - досудове слідство, справа передана в суд - це не публічна інформація?
Копії процесуальних рішень заявнику видати - це не публічна інформація?!

Очікую на надання запрошеної інформації у строки, передбачені ЗУ "Про звернення громадян", як наполягаете на цьому особисто Ви, за змыстом питань, а не выдписки.

З повагою,

Тарас Стеценко

Тарас Стеценко залишив коментар ()

Про яку законність у країні може йти мова, коли органи прокуратури застосовують для відмови у наданні інформації саме ті норми, які зобов'язують їх цю інформацію надавати?!
Начальником відділу організації прийому громадян прокуратури області С.Гудзенко для відмови у наданні інформації на запрос зазначається постанова Пленум ВАСУ № 10 від 29.09.2016 року, при цьому саме ця постанова постанова зобов'зує С.Гудзенко до надання інформації, а саме:
ч.12.3. За змістом пункту 1 частини першої статті 22 Закону № 2939-VI у задоволенні запиту може бути відмовлено лише у разі наявності одночасно двох умов: відсутності інформації у володінні розпорядника інформації та відсутності у нього обов'язку володіти нею. Якщо інформація відсутня, але розпорядник зобов'язаний нею володіти, то згідно із принципом законності він повинен усунути порушення закону та вжити заходів щодо набуття (створення) запитаної інформації, продовживши у разі необхідності строк розгляду запиту на інформацію.
Таким чином, в теперішній час виявляється абсолютна неможливість отримання в Україні інформації, яка становить суспільний інтерес стосовно втручання влади в кримінальне провадження й запобігання процесу покарання злочинців судом, за що можна подякувати існуючій в Україні диктатурі та корупції.