Інформація про наявність земель державної та/або комунальної власності

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Мовчук, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Мовчук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

відповідно до ч. 5 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» прошу надати інформацію про наявність земель державної та/або комунальної власності, які ще не надані у користування та можуть бути використані для будівництва і обслуговування жилого будинку орієнтовою площею до 0,25 гектара у селі Малечковичі, Пустомитівського району, Львівської області.

Звертаюсь до Вас, як до центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів, що, згідно Положення № 445, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 року, володіє інформацією про вільні земельні ділянки.

З повагою,

Олександр Мовчук

Від: Департамент державного

Посилання

Олександр Мовчук

Доброго дня!

Не можу відкрити отриману від Вас відповідь у форматі ".bin". Прошу Вас надіслати відповідь у форматі ".pdf", ".doc" або іншому читабельному форматі.

Дякую!

З повагою,

Олександр Мовчук

Від: Солонківська сільська рада Ві

Посилання

Від: Солонківська сільська рада Ві

Посилання