інформація про Міжнародний валютний фонд

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Хоменко Володимир Миколайович, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Хоменко Володимир Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про юридичну особу-платника коштів, від якої в Україну перераховуються грошові кошти з Міжнародного валютного фонду (International monetary Fund, IMF) згідно платіжних документів ( в т. ч. IBAN, код юридичної особи в країні-резидента, юридичну адресу особи).
2. Інформацію про юридичну особу - отримувача коштів по борговим зобов'язанням України перед Міжнародним валютним фондом (International monetary Fund, IMF ) в т. ч. IBAN, код юридичної особи в країні-резидента, юридичну адресу особи.

Якщо виконання боргових зобов'язань здійснюється через посередника (наприклад біржі, і т. п.), обміну (трансферу) борговими (цінними) паперами - надати інформацію про емітента цінних паперів та банку, через який здійснюється обмін (погашення) цінних паперів на безготівкові (готівкові) кошти.

З повагою,

Хоменко Володимир Миколайович

Від: publishinfo
Міністерство фінансів України

Посилання