Інформація про державні закупівлі у Сумах (І квартал)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Остап Кучма, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Остап Кучма

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати мені інформацію про:
- загальні кількісні характеристики державних закупівель, здійснені у першому кварталі 2016 року за рахунок коштів місцевого бюджету міста Суми, що подаються розпорядниками коштів місцевого бюджету виконавчому комітету міської ради за формою №1-торги, затвердженою Наказом Держстату від 12.11.2014 №334;
- вартісні характеристики державних закупівель, здійснені у першому кварталі 2016 року за рахунок коштів місцевого бюджету міста Суми, що подаються розпорядниками коштів місцевого бюджету виконавчому комітету міської ради за формою №1-торги, затвердженою Наказом Держстату від 12.11.2014 №334.

Прошу надати вищезазначену інформацію у розрізі головних розпорядників бюджетних коштів у місті Суми.

Нагадую, що згідно з частиною 5 статті 6 ЗУ “Про доступ до публічної інформації”, доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами не може бути обмежено.

З повагою,
Остап Кучма
Аналітик Громадського руху ЧЕСНО

2 Attachments

1

Сумська міська рада

2 Attachments

š