Інформація направлено вдруге по будівництву ЦНАП

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1.Розпорядження, рішення, наказ, доручення, де вказано відповідального про будівництво та реконструкцію будівель:
-ЦНАП м Підгородне вул. Центральна 43 а
-Територіальний підрозділ с Спаське вул. Козинця 81
2. Розпорядження, доручення , наказ, рішення де зазначена дата, рік про відкриття ЦНАПу та Тер підрозділу за вище вказаною адресою
Наголошую, що відмова надати публічну інформацію, яка є відкритою у доступі, є порушенням Закону «Про доступ до публічної інформації». Створення штучних перепон є не тільки порушенням Закону України «Про доступ до публічної інформації», а й може свідчити про корупційну складову (ст.45, 60 Закону України «Про запобігання корупції»).
Звертаю Вашу увагу, що у випадку ненадання відповіді на запит або надання неповної інформації, буду змушена звертатись за захистом свого права на інформацію до суду або вимагати притягнення Вас до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Василина

Pmrada залишив коментар ()

Fwd: В зв'язку з технічним збоєм, просимо продублювати запит розпоряднику інформації