Імпорт гербіцидів.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Боголюбська Анна-Марія Олександрівна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Боголюбська Анна-Марія Олександрівна

Доброго дня!
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
У відповідності до ст.4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати»: «Забороняються ввезення на митну територію України, виробництво, торгівля, застосування та рекламування пестицидів і агрохімікатів до їх державної реєстрації, крім випадків, встановлених цим Законом. Вимоги щодо проведення державної реєстрації пестицидів і агрохімікатів не поширюються на дослідні партії, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень; виробництво для експорту та виробництво дослідних партій, що використовуються для державних випробувань, науково-технологічних досліджень та випробувань, а також на агрохімікати за переліком згідно з додатком до цього Закону. Обов’язковою умовою завезення та застосування незареєстрованих в Україні пестицидів для цих цілей є документальне підтвердження їх державної реєстрації в країні, де вони виробляються.
Ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для державних випробувань та наукових досліджень, у науково обґрунтованих обсягах здійснюється відповідно до планів державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу - за дозволом, що видається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.»
Відповідно до п.24 Постанови Кабінету міністрів України №295 від 04 березня 1996 року заявнику видається посвідчення про державну реєстрацію агрохімікатів(гербіцидів) за формою встановленою Міністерством екології та природних ресурсів України.
Враховуючи вищенаведену інформацію та інші чинні нормативні правові акти українського законодавства, що регулюють питання реєстрації та митного оформлення агрохимікатів (гербіцитів), надайте інформацію:
1. Чи є законною вимога при митному оформленню імпорту гербіцидів, надавати посвідчення про державну реєстрацію гербіцидів, де заявником або виробником зазначається саме імпортер?
2. Чи передбачено законодавством України вимога при митному оформленню імпорту гербіцидів надавати посвідчення про державну реєстрацію гербіцидів, де заявником або виробником зазначається саме імпортер?
3. Чи достатньо при митному оформленню імпорту гербіцидів згоди на використання такого посвідчення наданим власником такого посвідчення?
4. Який порядок митного оформлення імпорту агрохімікатів (гербіцидів).
З повагою
Боголюбська Анна-Марія Олександрівна

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment