Ігнорування звернення громадян

Кудаєва Олена

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

«27» липня 2018 року, я звернулась до Головного Управління Державної міграційної служби України в Донецькій області з заявою, на яку не отримала відповіді впродовж 30 календарних днів.
Відмова у наданні відповіді на моє звернення є незаконною і має ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 213-3 КУпАП.
На підставі вищевикладеного,
ПРОШУ:
1. Провести перевірку на предмет вчинення адміністративних правопорушень посадовими особами Головного Управління Державної міграційної служби України в Донецькій області у зв’язку з відмовою у наданні публічної відповіді на заяву про порушення прав мого неповнолітнього сина працівниками Краматорського міського відділу ГУ ДМС, які відмовили внести інформацію про фактичну адресу реєстрації місця проживання до паспорту громадянина України у формі пластикової карти типу ID.
2. Притягти до адміністративної відповідальності осіб Головного Управління Державної міграційної служби України в Донецькій області за статтею 212-3 КУпАП.
3. Направити до Головного Управління Державної міграційної служби України в Донецькій області акти реагування на вищезазначені порушення мого права з метою їх усунення та надання відповіді на мою заяву.