Євробачення і корупція в Мінфіні. Заступник Міністра Буца знову бреше!.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Завалевська Iрина Iванiвна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Завалевська Iрина Iванiвна

Доброго дня!

На запитання , чому корупційні чиновнники мінфіну не беруть участь у перевірці витрачання коштів Євробачення (їх вже всі вкрали), отримала відписку від заступника міністра фінансів Буци, який посилаючись на 228 постанову , стверджує , що це не справа мінфіну.
Однак, якби заступник міністра дочитав постанову до кінця, він би знайшов у ній зовсім іншу норму.

Навпаки, цитую, тільки для заступника міністра!

Мінфін, Держаудитслужба, Міністерство фінансів Автономної Республіки Крим, місцеві фінансові органи щороку у межах своєї компетенції після прийняття відповідних бюджетів перевіряють правильність складення і затвердження кошторисів, планів асигнувань загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду, планів використання бюджетних коштів (крім планів використання бюджетних коштів одержувачів), помісячних планів використання бюджетних коштів та складення зведення показників спеціального фонду кошторису.

Скорочення завищених асигнувань, виявлених у результаті перевірки правильності складення кошторисів, проводиться Мінфіном, Міністерством фінансів Автономної Республіки Крим, місцевими фінансовими органами на підставі матеріалів перевірок.

Вивільнені асигнування спрямовуються на проведення інших пріоритетних заходів, що плануються розпорядником, шляхом внесення змін у встановленому порядку до їх кошторисів за рішенням Мінфіну, Міністерства фінансів Автономної Республіки Крим, місцевого фінансового органу на підставі обгрунтованого подання головного розпорядника.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1)чому міністерство фінансів не провело у 2016 та 2017 році перевірку кошторисів Євробачення? Чиє рішення було не проводити преревірку?
2)які відкати і від кого отримали чиновники мінфіну за сприяння злодіям?
3)які втрати держави внаслідок корупційних дій та бездіяльності мінфіну?
4)скільки коштів сплачено Європейською мовною спілкою на Євробачення?
5)на підставі чого ці кошти виключені із кошторису Євробачення Грицаком і Наливайко?
6)на підставі чого ці кошти виключені із звіту видатків Євробачення Грицаком ?
7)куди поділися ці кошти?
8)за якими розцінками і відповідно до яких рішень уряду чи наглядової ради проведені розрахунки з іноземними менеджерами?
9)план перевірки?
10)скільки коштів від Європейської мовної спілки включено до паспорту бюджетної програми Євробачення?

З повагою,

Завалевська Iрина Iванiвна

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment