Євробачення-2017. Тендери безконтрольні, завищені у 300 разів. Мінфін і Держкомтелерадіо кришують НСТУ. Коли вже Кабінет Міністрів це зрозуміє?

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Завалевська Iрина Iванiвна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Завалевська Iрина Iванiвна

Доброго дня!

Пишу вам знову.

Із лютого 2017 року зверталася до Мінфіну, Держкомтелерадіо, Кабінету Міністрів України та пат нсту щодо отримання розрахунків до кошторису Євробчаення.
17 березня - через місяць! - отримала відповідь від пат нсту за підписом тво Бичок, що кошторис Євробачення та розрахунки до нього раптово засекретили.
Це сталося після того, як до пат нсту почали надходити звернення щодо надання розрахунків.
Починаючи з лютого 2017 року.
Тобто, пат нсту та тво Бичок спочатку не виконували закон і не надавали інформацію, а потім вирішили цей закон обійти.
Однак, законом про публічну інформацію передбачено , що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

А може цих розрахунків взаагалі немає?
А кошти вже вкрадені?
Тоді яка роль у цьому Держкомтелерадіо? мінфіну?

29 березня отримала відповідь від Кабінету Міністрів, що відповідь мені нададуть Мінфін, Держкомтелерадіо та НСТУ. І що?
Мінфін вкотре написав відписку, Дерркомтелерадіо - що воно як головний розпорядник коштів розрахунків не має (нонсенс! це пряме бюджетне правопорушення), інформацією не володіє (для чого тоді взагалі такий комітет) і направило моє звернення до НСТУ.
НСТУ жодної відповіді (крім того, що видатки засекречені) не надало. Наглядова рада НСТУ (зверталася до Лебедевої Т.) також ігнорує закон , відповідь не надійшла.
То для чого тоді закон про публічну інформацію?
В пресі вже написали, що кожна друга гривня на Євробачення вкрадена.
Віце-прем'єр Кириленко закликав сьогодні (12 квітня, через 3 місяці, як я почала звертатися до уряду) перевірити тендери.
Так подивіться! тендер на митницю виграла фірма з Донецьку за 7 тис.грн., а на наступний день вартість зросла до 2 млн . грн. , у 300 разів. Тендери проводяться у квітні на роботи , проведені у січні. То може за це хтось має відповісти? Хто? Кириленко? Наливайко? Бичок? Лебедева? Чи новий голова Аласанія, який спостерігатиме за тим, як крадуть кошти і на роботу не збирається раніше червня? Хай вже все вкрадуть!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, вкотре прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) копію наказу нсту №3 від 10 березня 2017 року, в електронному вигляді, з підписами, яким засекречено кошторис та розрахунки євробачення

2) детальнI розрахунки/додатки по кожному виду витрат та доходiв до кошторису Євробачення, включаючи вартiсть, кiлькiсть одиниць товару, робiт, послуг, цiни за одиницю, вiдскановані, у електронному виглядi, з пiдписами вiдповiдальних осiб Держкомтелерадiо та ПАТ НСТУ за видами: державний бюджет, мiсцевий бюджет, iнші джерела

3)розрахунок, скільки коштів буде витрачено у 2017 році на Євробачення-2017.

4)розрахунок доходів від Європейської мовної спілки на проведення конкурсу

5)розрахунок доходів від спонсорів на проведення конкурсу

6)розрахунок доходів від продажу квитків

7)розрахунок інших доходів

8)розрахунок видатків на проведення конкурсу

9)інформацію, на які рахунки казначейства будуть зараховуватися ці доходи

10)нормативний акт кму, який регламентує порядок використання цих коштів , копію в електронному вигляді

11)інформацію, скільки коштів вже отримано , копії платіжних документів в електронному вигляді

12)інформацію, скільки коштів вже витрачено, копії платіжних документів в електронному вигляді

13)економію бюджетних коштів внаслідок заміщення бюджетних коштіів комерційними

14)заходи, що вживаються держкомтелерадіо , мінфіном щодо контроль за витрачанням бюджетних коштів

15)контракт з квитковою фiрмою на продаж квиткiв на Євробачення-2017, вiдсканований , у електронному виглядi, з пiдписами вiдповiдальних осiб

16)схему залу з кiлькiстю мiсць за видами: VIP, стоячi, iншi - розшифрувати та у цiлому

17)обсяг коштiв, що будуть отриманi державою

18обсяг коштiв, що будуть отриманi квитковою фiрмою за органiзацiю продажу та % вiд продажу

19)загальна кiлькiсть квиткiв за видами: VIP, стоячi, iншi - розшифрувати та у розрiзi цiн

20)доходи за видами квиткiв розшифрувати та у цiлому

21) чому квитки не iменнi

22)скільки вже коштів від продажу отримано?

23)куди зараховуються кошти? на рахунок Держкомтелерадіо?

24)яким актом кму це врегульовано?

З повагою,

Завалевська Iрина Iванiвна

Від: Publishinfo
Кабінет Міністрів України

І. І. ЗАВАЛЕВСЬКІЙ
[FOI #20304 email]

Шановна Ірино Іванівно!
За результатами опрацювання Вашого запиту від 12.04.2017, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів з веб-сайту «Доступ до Правди», в межах компетенції повідомляємо.
Частиною другою статті 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Закону України «Про Кабінет Міністрів України» та згідно із § 1 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 18.07.2007 № 950, Кабінет Міністрів є колегіальним органом, який здійснює виконавчу владу шляхом прийняття рішень на засіданнях і видає в межах компетенції постанови і розпорядження, обов’язкові до виконання.
Пунктом 1 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 25.01.2017 № 29, визначено, що джерелами формування бюджетної програми «Забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу «Євробачення-2017» є кошти загального фонду державного бюджету та кошти субвенції з міського бюджету м. Києва державному бюджету на виконання заходів із забезпечення організації та проведення у м. Києві пісенного конкурсу «Євробачення-2017».
Законом України «Про столицю України – місто-герой Київ» визначено, що Київська міська державна адміністрація є виконавчим органом Київської міської ради та паралельно виконує функції державної виконавчої влади, що є особливістю здійснення виконавчої влади в місті Києві.
Згідно із пунктом 2 Порядку головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо, а одержувачем бюджетних коштів є ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України».
Відповідно до пункту 6 Порядку Держкомтелерадіо щокварталу подає Мінфіну узагальнену інформацію про використання ПАТ «НСТУ» бюджетних коштів.
Крім того, згідно із Положенням про Міністерство фінансів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів від 20.08.2014 № 375, одним із основних завдань Мінфіну є забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері контролю за дотриманням бюджетного законодавства, державного внутрішнього фінансового контролю, казначейського обслуговування бюджетних коштів.
Відповідно до підпункту 2 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами стосовно інформації інших державних органів України, а також щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
Ураховуючи викладене, Ваш запит відповідно до частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано до Держкомтелерадіо, ПАТ «НСТУ», Київської міськдержадміністрації і Мінфіну для розгляду та інформування Вас в установленому порядку.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

show quoted sections

Посилання

Від: publishinfo

Посилання

Від: КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації

Link: [1]File-List
Link: [2]themeData
Link: [3]colorSchemeMapping

Надсилаємо Вам лист у прикріпленому файлі.
Звертаємо Вашу увагу - лист підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

References

Visible links
1. file:///C:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml
2. file:///C:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_themedata.thmx
3. file:///C:%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_colorschememapping.xml

Посилання

Від: dk_olena

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання