Етика та професіоналізм вчителя.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу повідомити якими документами, інструкціями , а може після проходження яких курсів підвищення кваліфікації , вчитель математики гімназії 257 "синьоозерна" Луценко Людмила Макарівна у Києві керується, коли на невірну відповідь учня насміхається та каже: "Не надо мнє тут гаваріть (пісать) вот єту фігню на лапатє!" - ???
Дитина після таких "педагогічних" вибриків почувається пригніченою та відмовляється йти на уроки до такого "НЕДОпєдагога".Батьки вимушені самостійно роз*яснювати дітям всі теми з математики, алгебри, геометрії. Вчитель Луценко Л.М. зайнята лише збором грошей на друковані зошити прямо в приміщенні школи(!!) та прямо з рук дітей(!!) та завантаженням дітей самостійними та контрольними, щоб, певно, перевірити, чи справляються батьки дома. Погані бали по контрольній роботі у ВСЬОГО класу - не стають для вчителя сигналом того, шо тема класом не засвоєна. Озвучується одна причина : "Ваши дєті не умеют учіться! А єсли нє умеют - пусть получают такіе оценкі!"

Чим саме ваш Департамент в змозі допомогти сформувати кафедру математики у гімназіі , яка наразі, фактично відсутня? Директорка й сама була недолугим викладачем математики, й зібрала навколо себе таких же самих непрофесійних вчителів математики, які, а ні предмета не знають, а ні викладати його не вміють.
З огляду на те, що у 2018 році під час ЗНО 52% учнів в України не змогли розв'язати приклад 8 класу з дробом, прошу вас повідомити, який контроль за викладанням математики у гімназіі №257 м.Києва проводить ваш Департамент ? Які міри ваш Департамент планує прийняти щодо ситуації,яка склалась на сьогодні в гімназії? Як ваш Департамент контролює кваліфікацію вчителів? Чи проводить ваш Департамент хоч якусь розяснювальну роботу серед вчителів щодо недопустимості приниження, насміхань та т.і. відносно дітей, про булінг зі сторони вчителя по відношенню до дитини, про наслідки такого відношення до своїх професійних обовязків? Чим підтверджується кваліфікація вчителів з математики гімназії?

З повагою,

bogdan