ЄСВ працюючих на непону ставку. швидко, як того вимагає законодавство

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ковальова Наталя, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Ковальова Наталя

Доброго дня! Ви не відповіли на наш запит, нагадуємо, що у разі ненадання або надання неповної інформації, ми оскаржуватимемо бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Просимо надати інформацію щодо наявної кількості осіб, що працюють на неповну зайнятість в закладах охорони здоров’я та освіти в розрізі районів Львівської області. та загалом у Львівській області
Просимо надати інформацію, щодо обсягів сумарної заробітної плати (оплати праці) осіб, що працюють на неповну зайнятість в закладах охорони здоров’я та освіти в розрізі районів Львівської області. та загалом у Львівській області.
Згідно роз’яснення Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» в 8 липня 2010 року № 2464-VI ДФСУ : роботодавець розраховує суму єдиного внеску, як добуток розмiру мiнiмальної заробiтної плати, встановленої законом на мiсяць, за який отримано дохiд (прибуток), та ставки ЄСВ незалежно від того, що працівник працював не повний робочий день. Тому, просимо надати інформацію, щодо розрахунків єдиного соціального внеску працівників, що працюють на неповну зайнятість в закладах охорони здоров’я та освіти в розрізі районів Львівської області. та загалом у Львівській області.
Просимо надіслати відповідь на електронну пошту [email address] та на адресу: вул. Словацького, буд.3, Індекс: 79005, Ковальова Наталія Сергіївна.

З повагою,

Ковальова Наталя

Департамент охорони здоровя,

1 Attachment

З повагою,
департамент охорони здоров"я Львівської облдержадміністрації

Шановні колеги! З метою оперативного опрацювання пошти, просимо надсилати
усі відповіді на запити працівників департаменту на ел.адреси відповідних
виконавців (відділи департаменту ОЗ). Обов"язково вказуйте в назві файлу
назву установи і тему (наприклад: Сколе_пільгові рецепти.doc)