ЄСВ для керівника ГО

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Венеціанова Марина, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Венеціанова Марина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати роз'яснення щодо наступної ситуації: маю на меті реєстрацію неприбуткової громадської організації, де я буду і засновником і керівником. Стосовно цього я отримала юридичну консультацію і була повідомлена про те, що моя громадська діяльність буде вважатись працевлаштуванням із подальшим зобов'язанням сплати відповідних обов'язкових внесків. Зараз я не працюю, стою на обліку в Центрі зайнятості. Скажіть будь-ласка чи зобов'язує моя громадська активність та керівна посада в ГО сплачувати ЄСВ в тому випадку, якщо організація не прибуткова? Чи вважається така діяльність працевлаштуванням, якщо я не маю на меті витрачати повноцінний робочий час на цю діяльність та не маю змоги отримувати від такої діяльності кошти, а надалі шукаю роботу за фахом? Які нормативні акти регулюють трудовий процес і трудові відносини в неприбуткових громадських організаціях?

З повагою,

Венеціанова Марина

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти