ЄС фонди

Яцков Микола Миколайович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію про причини, які зумовили відмову України від участі у програмному періоді 2014-2020 в рамках програми Центральна Європа (Central Europe Program) http://www.interreg-central.eu/

Прошу надати інформацію, чи вживаються відповідні заходи і які саме, для відновлення участі України у програмі Центральна Європа, по аналогії як це було у Дунайській транснаціональній програмі (Danube Transnational Programme 2014-2020) http://www.interreg-danube.eu/

З повагою,

Яцков Микола Миколайович

zapyt, Міністерство економіки

Шановний Миколо Миколайовичу!

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Ваш лист містить прохання про надання роз’яснення, тому відповідь не може бути надана відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про доступ до публічної інформації” зазначений Закон не поширюється, зокрема, на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України “Про звернення громадян”.
Відповідно до Закону України «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.
Звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об'єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
У разі надходження звернення, оформленого відповідно до законодавства, Мінекономрозвитку розгляне його в установленому порядку.

З повагою
Сектор доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян

показати цитоване