Електронна черга до ДНЗ м. Києва. Пільгові категорії.

Тетяна Юріївна Мелашенко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію :
Про роботу електронної черги, а саме кількість та правила прийому, особливо у відсотковому значенні, пільгових категорій до ДНЗ м. Києва.

З інформацією на сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту програмою передбачено прийняття дітей пільгових категорій громадян до ДНЗ. У пільгових категорій, відповідно до законодавства, є право на ПЕРШОЧЕРГОВИЙ прийом дитини до ДНЗ. На тому ж сайті зазначено про 4 категорії:
- військовослужбовці Національної гвардії України
- військовослужбовці
- постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС (1,2,3 категорії)
- діти киян-учасників АТО.
Прошу надати інформацію про правомірність ще однієї пільгової категорії, що є у списку при заповненні анкети на osvita.kyivcity.gov.ua , а саме « внутрішньо переміщені особи" .
Також прошу пояснити порядок зарахування пільгових категорій у відсотках щодо основної черги. Чи є регламент на кількість пільгових місць до групи в садочку.

З повагою,

Тетяна Юріївна Мелашенко

відділ дошкільної освіти Департаменту освіти,

1 Attachment