Експертиза КСЗІ системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ м.Львова

Гриновець Маркіян

Доброго дня!

Статтею 8 Закону України "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах" визначено, що інформація з обмеженим доступом, вимога щодо захисту якої встановлена законом, повинна оброблятися в системі із застосуванням комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю.

Як можна бачити з наданих публічно відповідей на інформаційні запити, з 2013 року у м.Львові функціонують системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ м.Львова.
Запит - https://dostup.pravda.com.ua/request/pro...
Відповідь - https://dostup.pravda.com.ua/request/307...
(управління освіти помилково прикріпило відповідь до іншого запиту).

Також управлінням освіти м.Львова надано часткову відповідь щодо документів, якими створювалась та регулювалась система електронної реєстрації дітей у м.Львові.
Запит та відповідь - https://dostup.pravda.com.ua/request/dok...

Як зазначалось у роз'ясненні Уповноваженого ВРУ з прав людини у відповіді на звернення управління освіти м.Львова - системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ м.Львова містять інформацію з обмеженим доступом.
Запит та відповідь - https://dostup.pravda.com.ua/request/inf...

Зважаючи на обгрунтовані наявними документами підстави вважати, що управління освіти здійснює несанкціоноване втручання в нормальну роботу системи, а також розповсюдження інформації з обмеженим доступом, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи звертались відповідальні або посадові особи управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради до Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України щодо надання висновків, сертифікатів, проведення контролю за забезпеченням захисту інформації з обмеженим доступом, або інших дій, які входять до компетенції ДССЗЗІ.

2. Чи надавала ДССЗЗІ документи, які підтверджують відповідність КСЗІ системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ м.Львова у період з 2013р. по 2018р.

3. Яка відповідальність передбачена за функціонування системи електронної реєстрації дітей у ДНЗ м.Львова без документів, що підтверджують відповідність захисту інформації, які установи уповноважені фіксувати такі порушення та яким документом передбачено порядок притягнення до відповідальності.

З повагою,
Гриновець Маркіян

Адміністрація Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України

[ Email has no body, please see attachments ]

Посилання