Експерс-тести на коронавірус

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Елена Борисовна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Елена Борисовна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

На позачероговому засіданні 58 сесії Криворізької міської ради 7 скликання 18 березня 2020р, депутатами з міського бюджету було виділено 50 млн.грн. на боротьбу з поширенням коронавірусу COVID-19.

27 березня 2020р Управлінням преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради, КП ТРК "Рудана" та Криворізькими ЗМІ була поширена інформація, щодо прибуття до м. Кривий Ріг 1000 експерс-тестів на коронавірус COVID-19, які передали медикам швидкої допомоги.

27 березня 2020 в м. Києві Службою Беспеки України були викриті підробні експерес-тести на коронавірус.

За для побігання поширенню коронавірусу у м. Кривий Ріг, використання підробних тестів, мародерства та розкрадання міського бюджету під час пандемії коронавірусу, спокою мешканців м. Кривий Ріг.
Вимагаємо від міського голови Ю.Г. Вілкула надати вичерпну інформацію мешканцям м. Кривий Ріг та депутатам міської ради, щодо цільового використання 50млн.грн. міського бюджету.

А саме :
1) Сертифікати якості на вже отримані 1000шт експрес-тестів.

2) Плани закупівель на 4000шт. експрес-тестів на коронавірус (страна-виробник, ціна, ID номер/номера закупівлі/закупівель у системі Prozorrо

3) Де саме та за скільки планується закупити 24 апарати ШВЛ, 35 кисневих концентратів, 300 багаторазових костюмів для лікарів, 10 000 одноразових костюмів для лікарів та маски, респіратори, дезінфекатори

4) Який саме ресурс був або буде використаний для закупівлі необхідного медичного обладнання.

5) Акти прийому-передачі та сертифікати якості на партію 1500 експрес-тестів від Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

З повагою,

Елена Борисовна

УОЗ Звернення громадян,

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криоврізької
міської ради
(0564) 92-04-77

УОЗ Звернення громадян,

--
З повагою,
головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому Криоврізької
міської ради
(0564) 92-04-77