Експериментальний проект із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних

Даців Сергій Ярославович

Доброго дня!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 848 "Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів", Державна служба геології та надр за результатами реалізації експериментального проекту повинна подати до 1 вересня 2019 р. пропозиції щодо доцільності подальшого проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію пропозиції Державної служби геології та надр щодо доцільності подальшого проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів, підготовленої відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 р. № 848 "Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів".

З повагою,

Даців Сергій Ярославович

Державна служба геології та надр України

1 Attachment