Екологічний податок та екологія міста Києва

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Єгор Мороз, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Суму екологічного податку сплаченого в бюджет міста Києва в 2017 році
2. Планова сума екологічного податку яку очікується отримати в бюджет міста Києва в 2018 році
3. Напрямок цільового використання екологічного податку з бюджета міста Києва в 2017 році
4. Перелік екологічних заходів які були виконані виконавчими органами КМДА та Київської міської ради (або на їх замовлення чи за умови співфінансування) в 2017 році на території міста Києва. Також прошу надати суми витрат на кожний з вказаних заходів.
5. Бюджет, штатний розклад та перелік витрат на утримання відповідного виконавчого органу КМДА що відповідає за питання екологічної безпеки міста Києва
6. Перелік екологічних заходів на території міста Києва в 2010-2018 роках що були направлені на зменшення викидів отруючих речовин від помислових підприємств в атмосферу, грунт, водні ресурси міста Києва.
7. Перелік екологічних заходів за 2010-2018 роки що були направлені на зменшення викидів Дарницької ТЕЦ (в атмосферу, грунт, водні об'єкти міста Києва) та на вирішення проблеми золошлаковідвалів станції. Щодо зазначених заходів прошу надати інформацію про суму витрат на кожний з заходів.
8. Перелік екологічних заходів на території міста Києва за 2010-2018 роки що були направлені на розчищення дна, русла та прибережної зони річки Дніпро від сміття, ілового (мулового) та хімічного забруднення води. Щодо зазначених заходів прошу надати інформацію про суму витрат на кожний з заходів.

З повагою,

Єгор Мороз

КМДА. Відділ забезпечення доступу до публічної інформації, Київська міська державна адміністрація

1 Attachment

Надсилаємо вам лист у прикріпленому файлі.

Звертаємо вашу увагу, що лист  підписаний ЕЦП.

--
З повагою

Відділ забезпечення доступу до публічної інформації
управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації
апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
(044) 202-76-00
(044) 202-46-42

Управління екології та природних ресурсів,

1 Attachment

Управління екології та природних ресурсів,

2 Attachments