Екологічна ситуація (харчові відходи)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- договори утилізації харчових відходів (помиїв) їдалень в закладах освіти Святошинського району

З повагою,

Ольга

Святошинська районна в місті Києві державна адміністрація

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

В відповіді Вами був наданий договір на "Послугу з вивезення твердих та побутових відходів"

Відповідно визначень термінів наведених у Постанові Кабінету Міністрів України N 1070 від 10 грудня 2008р. "Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів":

-тверді відходи - залишки речовин, матеріалів, предметів, виробів, товарів, продукції, що не можуть у подальшому використовуватися за призначенням;
- побутовими відходами є ті відходи, що утворюються в процесі життя і діяльності людини в житлових та нежитлових будинках (крім відходів, пов'язаних з виробничою діяльністю підприємств) і не
використовуються за місцем їх накопичення.

Виходячи з вищевикладеного, наданий Вами договір не поширюється на вивезення (утилізацію) харчових відходів їдалень, бо утворення таких відходів пов'язане з виробничою діяльністю підприємства.

З повагою,

Ольга