Ефективність заходів з енергозбереження

Захар Унич

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Інформацію про результати, оцінку економічної вигоди, вплив на зменшення витрат та тарифу від переобладнання сміттєвозів на використання в якості пального газу.

2. Перелік (назва, вид) запроваджених заходів з енергозбереження при експлуатації зовнішнього (вуличного) освітлення міста; інформацію про результати, оцінку економічної вигоди, вплив на зменшення витрат бюджету.

3. Інформацію про кількість світлоточок зовнішнього (вуличного) освітлення міста та розмір витрат на їх ремонт, обслуговування; кількість спожитої електроенергії за 2014 рік.

З повагою,

Захар Унич

Славута МВК, Славутська міська рада

1 Attachment

Славута МВК

Захар Унич

Доброго дня!

Оскільки КП «Славутське ЖКО» не надіслало відповіді на мій запит, який Ви переадресували для КП «Славутське ЖКО», прошу Вас надати копію цієї відповіді від КП «Славутське ЖКО».

З повагою,

Захар Унич

Славута МВК, Славутська міська рада

1 Attachment

Захар Унич

Доброго дня!

Прошу оперативно уточнити або виправити помилку. Зокрема у Вашій відповіді вказано: "Кількість світлоточок зовнішнього (вуличного) освітлення міста – 26 світлоточок з урахуванням двох світлофорів. Кількість спожитої електроенергії за 2014 рік складає – 984 563 тис.кВт".
Очевидно кількість світлоточок помилково занижена, оскільки не відповідає об"єму спожитої електроенергії.

З повагою,

Захар Унич