Ярмарка у школі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Ольга, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
Доброго дня. Звертається до Вас мама учениці Криворізької середньої школи № 90. Прошу пояснити, чи правомірно проводити у школі ярмарки, де учні та батьки приносять на продаж продукти харчування. Ідея проведення ярмарки гарна – допомагати хворим дітям. Але зібрані кошти таким дітям надходять тільки частково, а в основному витрачаються на придбання для школи мікрофонів, колонок, подарунків відмінникам. Якщо для школи треба вирішити матеріальні питання, чи правильно прикриватися хворими дітьми? А за проведену ярмарку 2019-2020 навчального року взагалі ніхто не відчитувався. Скільки було зібрано грошей і куди потрачено не зрозуміло

З повагою,

Ольга

ДОН Кривий Ріг приймальня,

-- реклама -----------------------------------------------------------
15 проривних інноваційних проєктів ДТЕК: https://bit.ly/304h5xR
Шлях від невеликої регіональної компанії до лідера енергетики України.

ДОН Кривий Ріг приймальня,

г ,
www.i.ua!

, :
https://passport.i.ua/reg/8cbc76e2c6efbe...

!

--
,
I.UA
https://www.i.ua

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Криворізька міська рада