Якість послуг обслуговування будинку 23 по вул. Ревуцького

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Давиденко Олександр, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Давиденко Олександр

Доброго дня!

Звертаюсь з приводу якості надання послуг з обслуговування будинку 23 по вул. Ревуцького, у місті Києві відповідною організацією.
У вказанному будинку тривалий час новий вантажний ліфт не працює з невідомих причин, а заявки мешканців обслуговуюча організація лишає без належного розгляду та не вирішує по суті. ЖЕО самоусунулась від розгляду звернень мешканців.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію та документи:
1. назва обслуговуючої організації (із наданням копії договору) будинку 23 по вул. Ревуцького, станом на день звернення;
2. причини та характер поламки вантажного ліфту в будинку 23 по вул. Ревуцького, станом на день звернення;
3. строки виконання ремонту вантажного ліфту в будинку 23 по вул. Ревуцького, станом на день звернення;
4. чи входить вартість диспечерського зв'язку у тариф комунального платежу та який його розмір відносно 1 кв/м. в будинку 23 по вул. Ревуцького, станом на день звернення;
5. який розмір переплати за послуги диспечеризації в будинку 23 по вул. Ревуцького, станом на день звернення;
6. сума коштів нарахованих та фактично надійшла у 2018, 2019, 2020 рр за обслуговування та надання послуг по будинку 23 по вул. Ревуцького (помісячно), та за 2021 рік станом на день звернення.

З повагою,

Давиденко Олександр

КП "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району міста Києва"

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]