Які результати відкритих проваджень Уповноваженого Верховної Ради з прав людини за нашими скаргами?

Леся Миколаївна Ракоча

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Шановний Уповноважений Верховної ради з прав людини, 9 і 16 грудня 2015 року ми написали звернення на адресу [email address], однак - жодної реакції станом на сьогодні .

Тому повторно звертаємось до Вас з проханням повідомити, які РЕЗУЛЬТАТИ відкритих ПРОВАДЖЕНЬ на скарги ТОГО «ПРАВДА».(Коли були відкриті, номер провадження, на якій стадії розгляду знаходиться справа (або закриття справи: дата і рішення).

Нагадаємо про суть звернень.
ТОГО "Правда" ТРИЧІ ( 26.11.2015, 30.11.2015, 2.12.2015 р) зверталась до регіонального координатора взаємодії з громадськістю у Тернопільській області Шевченка Володимира Павловича на адресу [email address]>, одночасно і на його особисту поштову скриньку - Володимир Шевченко - [email address] - з проханням надати інформацію щодо кількості відкритих проваджень станом на сьогодні стосовно Великоберезовицької селищної ради за нашими скаргами на ім'я Уповноваженого Верховної ради з прав людини Лутковської В.В. щодо порушення Великоберезовицькою селищною радою права на інформацію, відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Однак, координатор взаємодії з громадськістю у Тернопільській області Шевченко не відреагував на наші звернення.
Оскільки ТОГО "ПРАВДА" , починаючи з лютого місяця 2015 року надали на ім'я Уповноваженого Верховної ради з прав людини Лутковської В.В. коло 30-ти звернень -скарг про порушення права на отримання публічної інформації, отримали відповіді, що ВІДКРИТІ ПРОВАДЖЕННЯ , однак жодних результатів щодо завершення проваджень ми не отримали (окрім декількох по с.Буцнів, по судових справах), провадження щодо яких тривають майже рік.

І - ніхто з порушників Закону України "Про доступ до публічної інформації" до сьогоднішнього дня не поніс жодної відповідальності.
Провадження тривають 10 місяців, чи є це "розумними термінами"? Чи є доцільним писати Протоколи і подавати їх в суд, ЯКЩО терміни , передбачені ст.38 Кодексу про адмінпорушення , вичерпані?
ХОЧА: нам відомі факти, що суд не завжди зважає на терміни, передбачені ст. 38 Кодексу, чи не так? Скажімо до прикладу: справа Справа №461/11162/15-п від 14 грудня 2015 року (http://reyestr.court.gov.ua/Review/54320... ) , де, незважаючи на терміни, які минули, порушник був притягнутий до відповідальності.
ЧОМУ цього не сталось у нас?

Про який "прорив" ви кажете : "У 2015 році працівники Секретаріату Уповноваженого спільно з представниками громадських організацій зробили справжній прорив у справі захисту права громадян на доступ до публічної інформації".

Отже, просимо Вас повідомити, які РЕЗУЛЬТАТИ РЕШТИ ВІДКРИТИХ ВАМИ ПРОВАДЖЕНЬ ЗА СКАРГАМИ ТОГО «ПРАВДА»?
Надайте інформацію: Коли були відкриті, номер провадження, на якій стадії розгляду знаходиться справа (або закриття справи: дата і рішення).

ДЯКУЮ
З повагою, Леся Миколаївна Ракоча,
ТОГО "ПРАВДА"

Леся Миколаївна Ракоча залишив коментар ()

Констатую: згідно з законодавством, я мала б отримати відповідь не пізніше 29 січня 2016 (так написано на сайті) . Сьогодні - 8 лютого 2016 року.