яка доля закуплених для виборів до ВР у 2010 році камер спостереження

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

щодо наявності камер спостереження, які придбавалися за рахунок коштів державного бюджету на кампанію для проведення виборів до Верховної ради у 2010 році. Прошу проінформувати, яка кількість камер обліковується і що планується з ними робити далі. Пропозиція: продати дані камери для відновлення видатків державного бюджету, чим скоротяться видатки на проведення видатків у 2014 році.

З повагою, від ГО "Громадський контроль у Добровеличківському районі" Наталія

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти