Грошові кошти

Яценко Стефанія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Документи, які підтверджують надання матеріальної допомоги працівникам Самбірського протитуберкульозного диспансеру Львівської області із зазначенням суми грошових коштів та датою їх надання протягом 2015 року.

2. Інформацію про суму грошових коштів, які були виділені для матеріальної допомоги для працівників Самбірського протитуберкульозного диспансеру Львівської області протягом 2015 року.

3. Документи про суму грошових коштів, які були виділені для індекації працівникам Самбірського протитуберкульозного диспансеру Львівської області протягом 2015 року. ( з уточненнями у таблицях із зазначенням кожної категорії працівників та місяця надання таких коштів протягом 2015 року)

4. Чи були виділені грошові кошти для індексації доходів працівників на грудень місяць 2015 року для працівників Самбірського протитуберкульозного диспансеру Львівської області.

З повагою,

Яценко Стефанія