Громадяні України, які приймають громадянство Росії в Криму

Катерина Шахраюк

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
В мене в до вам звернення та пропозиція:
Я працюю в туристичному агентстві, в мене є питання, щодо громадян України, які зараз знаходяться в Криму та вирішили змінити своє громадянство на російське. Справа в тому, що паспорт громадянина України вони не здають, а залишають в себе, особливо закордонний український паспорт, так як їх діти та вони мають діючи туристичні, чи студентські візи.
В їх плани входить виїхати з території Криму приписатися в іншій області України та надалі жити з двома паспортами: українським та російським. Нова прописка дасть їм можливість надалі подавати без проблем документи на візи, які будуть ставити в український закордонний паспорт.
На мою думку, такі їх дії є не просто незаконними але й небезпечними для України, так як ці люди, які підтримують політику Росії і приписавшись в іншій області України можуть в майбутньому вимагати, щоб президент РФ захистив їх вже не в Криму, а в іншому місці нашої держави.
Я прошу надати інформацію про те які системи відслідковування таких аферистів є в вашій службі, чи в іншому органі влади України, щоб попередити такі дії, цих громадян. Якщо таких служб немає, то зверніть увагу на цю проблему та розробіть систему, яка не дозволяла громадянам, які вже отримали паспорт іншої країни залишати в себе українські паспорти

З повагою,

Катерина Шахраюк

Державна міграційна служба України

This is the mail system at host mail.dmsu.gov.ua.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<[email address]> (expanded from <[Державна міграційна служба України request email]>): host
127.0.0.1[127.0.0.1] said: 550 5.1.1 <[email address]>: Recipient
address rejected: User unknown in virtual mailbox table (in reply to RCPT
TO command)

Посилання

Від: Жолоб В.І.
Державна міграційна служба України

Здравствуйте, Foi+request-836-5d5db247.

--
С уважением,
Жолоб mailto:[email address]

Посилання