Головний бухгалтер сільської ради

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Головний бухгалтер сільської ради є посадовою особою ОМС. Оплата праці передбачена додатком 54 до постанови № 269 від 09.03.2006 р. теж як для посадової особи.
Відповідно до ст. 10 Закону про службу в органах місцевого самовряжування, посадові особи призначаються на почсаду за результатами конкурсу.
Але деякі сільські ради з невідомих причин приймають на роботу бухгалтера без статусу посадової особи, без конкурсу за безстроковим трудовим договором. Є випадки коли люди вже 10 років працюють на цій посаді.
Як привести цю ситуацію у відповідність чинного законодавства? За умови, що працівник працює за безстроковим трудовим договором і звільняти його нема жодних підстав..
Як бути тепер коли особа працює вже тривалий час? Як надати їй статусу посадової особи? Чи потрібно розпорядження про переведення на ту саму посаду? Чи достатньо буде лише скласти їй присягу?

З повагою,

Людмила Линник