Global Energy Producers, Global Energy Partners, та Petromark

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Тетяна Козирєва, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Тетяна Козирєва

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Інформацію, а саме дату, місце та імена учаснисників зустрічей представників компанії “НАК Нафтогаз Україна” із представниками компаній Global Energy Producers, Global Energy Partners, та Petromark у період 2018-2019?
- Інформацію про предмет обговорення у ході зустрічей представників компанії “НАК Нафтогаз Україна” із представниками компаній Global Energy Producers, Global Energy Partners, та Petromark у період 2018-2019?
- Копії письмових пропозицій, що надійшли до компанії “НАК Нафтогаз Україна” від представників компаній Global Energy Producers, Global Energy Partners, та Petromark у період 2018-2019?
- Інформацію про тендерні процедури, контракти, у яких взяли участь представники компаній Global Energy Producers, Global Energy Partners, та Petromark у період 2018-2019?

З повагою,

Тетяна Козирєва

Від: Naftogaz Press
НАК “Нафтогаз України”

!

( ) . . , , .

 

 

,

 

. . , 6
. , 01601,

.: +380 (44) 5863795

[1][email address]

[2]www.naftogaz.com

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. file:///tmp/www.naftogaz.com

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання