Генплан міста

Олександр Литвин

Доброго дня!

Відповідно до частини 11 статті 17 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, матеріали генерального плану населеного пункту не можуть містити інформацію з обмеженим доступом та бути обмеженими в доступі. Загальна доступність матеріалів генерального плану населеного пункту забезпечується відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" шляхом надання їх за запитом на інформацію, оприлюднення на веб-сайті органу місцевого самоврядування, у тому числі у формі відкритих даних, на єдиному державному веб-порталі відкритих даних, у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, у загальнодоступному місці у приміщенні органу місцевого самоврядування.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, вимагаю надати мані копію генерального плану міста Дніпропетровська (графічну та текстову частини) в повному обсязі.
Запитувану інформацію вимагаю надати у строк п’яти робочих днів з дня отримання запиту відповідно до частини 1 статті 20 Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
У випадку віднесення цієї інформації до інформації з обмеженим доступом, вимагаю надати електронну копію документа, яким цю інформацію віднесено до інформації з обмеженим доступом, а також прізвище, ім’я, по-батькові, посаду особи, яка видала відповідний акт органу місцевого самоврядування.
У випадку ненадання або несвоєчасного надання запитуваної мною інформації вам необхідно повідомити мене письмово та надати другий примірник вмотивованої відмови у зв’язку з необхідністю оскарження цієї відмови до суду та притягнення винних особи до адміністративної відповідальності за статтею 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

З повагою,

Олександр Литвин

Канцелярия ГлавАПУ,

--
GolovAPU
Anna Anatolijvna
756 99 41