Гуманітарна допомога від Уряду КНР

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олександр Ратовалов, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олександр Ратовалов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) До яких територіальних органів та аварійно-рятувальних формувань центрального підпорядкування була передана техніка, яка була отримана від Уряду КНР?

2) Чому не всі аварійно-рятувальні формування центрального підпорядкування отримали інженерну техніку, яка була отримана від Уряду КНР?

3) Чому на офіційному сайті ДСНС накази з адміністративно-господарських питань майже завжди викладаються без додатків? Більшість таких наказів без додатків не мають жодного сенсу. Від наказів з адміністративно-господарських питань без додатків сенсу не більше, ніж якщоби взагалі нічого не викладували.

З повагою,

Олександр Ратовалов

Сінкова Анастасія Павлівна,

1 Attachment