Групи подовженого дня

Ольга Яневич-Федишина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до п.10 Наказу №677 від 25.06.2018 року Про затвердження Порядку створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти (далі - Наказ) Фінансування груп подовженого дня здійснюється за кошти засновника та за інші кошти, не заборонені законодавством.
Відповідно до п.8 Наказу режим роботи групи подовженого дня та організації освітнього процесу схвалюється педагогічною радою і затверджується керівником закладу загальної середньої освіти та повинен передбачати харчування тривалістю не менш як 30 хвилин.
Ст. 79 Закону України "Про освіту" передбачено, що джерелами фінансування суб’єктів освітньої діяльності відповідно до законодавства можуть бути добровільні внески, цими добровільними внесками можуть бути гроші батьків-благодійників. Але виключно на добровільних умовах.

1. Чи зобов'язані батьки оплачувати харчування учнів, яке передбачене п.8 Наказу.
2. Які кошти виділені з місцевого бюджету на фінансування1 групи подовженого дня?
3. Скільки груп подовженого дня заплановано на 2019-2020 н.р.(орієнтир 2018-2019 н.р).

З повагою,

Ольга Яневич-Федишина

Від: Міністерство освіти і науки
Міністерство освіти і науки України

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання