Грубі системі порушення ЗУ Про державну службу, корупція

Юрій Литвиненко

Доброго дня!

Сьогодні, мене запросили на співбесіду щодо конкурсу на посаду державної служби до територіального управління АМКУ в м.Дніпро.
Прибувши до приміщення де повинно було відбутися співбесіда - мені відмовили таку співбесіду проводити - втім, як і іншим претендам/кандидатам на посаду інспектора відділу персоналу в територіальному управлінні.
"Підстави" відмови озвучені відповідальною особою, навіть не членами комісії: в моєму випадку - згідно вашого резюме, Ви обіймали керівні посади протягом своєї кар'єри, а тут рядова посада; іншим - у Вас нема досвіду...
Те саме, почали озвучувати члени так званої Комісії із добору, після того, як я, домоглася зустрічі із ними.
Крім того, надали "пояснення" на моє обурення щодо грубих порушень чинного законодавства ЗУ "Про державну службу" інших підзаконних актів чинних на цей час щодо добору кандидатів на посади державної служби - Ну Ви ж ДОМОГЛИСЯ (⁉️) зустрічі із нами.
І загалом, цей конкурс, виклик кандидатів, по суті електронний сайт "Нової державної служби" від НАДС - фейк, формальність, бо свою Людину на посаду вже "вирішили".
Хамське відношення, тощо Державних службовців, які як члени Комісії із добору - описувати не стану, зафіксовано.
Не стану питати в керівництва ЦА АМКУ, чи розуміють вони, що це - Тотальна корупція починаючи з територіальних управлінь , і аж до Безпосередньо керівництва ЦА АМКУ, НАДС, очевидно, не без дозволу керівництва Офісу Президента.І таке відбувається, майже в Усіх органах/структурах державного управління та контролюючих органах.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Надайте копію протоколу засідання за результатами "роботи" цієї так званої Комісії територіального управління АМКУ в м.Дніпро щодо добору на вакантні посади від 03.02.2020 року.
2. Причини і підстави хамських, відверто корупційних дій та рішень Державних службовців/членів так званої Комісії з добору кандидата на посаду державної служби територіального управління АМКУ м.Дніпро.
Відсутність контролю із боку НАДС, по факту пособництво корупції.

Нагадаю, призначення керівництва АМКУ, втім як і НАДС здійснювалось Особисто поданням/погодженням/підптсом президента Зеленського та його оточення із керівництва Офісу Президента, тощо.

З повагою,

Тетяна М. Литвиненко

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment

ТВ Дніпропетровське,

1 Attachment

-Ȧ ͦ  Ҧ צĦ
ͦ

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Звернення громадян,

1 Attachment